Kurumsal Üyelerimiz arasına katılma talebini sekretaryamıza bildirmiş ve bu istekleri Yönetim Kurulumuzca kabul edilmiştir. Kendilerine, derneğimize duydukları güven ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.
![Ekran Resmi 2019-04-10 15.29.46](https://www.teid.org/wp-content/uploads/2019/04/Ekran-Resmi-2019-04-10-15.29.46.png)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/77da1844922c6b736fe1df7d8034a018?s=80&d=https%3A%2F%2Fwww.teid.org%2Fwp-content%2Fthemes%2Fdt-the7%2Fimages%2Fmask.png&r=g)
Kurumsal Üyelerimiz arasına katılma talebini sekretaryamıza bildirmiş ve bu istekleri Yönetim Kurulumuzca kabul edilmiştir. Kendilerine, derneğimize duydukları güven ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.