Etik ve İtibar Derneği – Bureau Van Dijk işbirliği ile düzenlenen Compliance Etkinliği 15 Eylül’de Çırağan Sarayında gerçekleşti. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz. Bureau Van Dijk Sitesi İçin Tıklayınız! Category: TEID | Duyuru ve EtkinliklerBy Etik ve İtibar Etik ve İtibar4 Ekim 2017 Author: Etik ve İtibar Etik ve İtibar Post navigationPreviousPrevious post:TEİD Duyuru: “Etik ve Uyum Yöneticisi” Taslak Meslek Standardı Genel Görüş RicasıNextNext post:Etik, İş Etiği, Uyum Dünyasına ve Rekabet Hukukuna Giriş EğitimiRelated PostsTEİD 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi22 Mart 2024Olağan Genel Kurul Toplantısı10 Mart 2023Suistimalle Mücadelenin Bugünü ve Geleceği: Önlem almak mı, Krizi Yönetmek mi?30 Kasım 2022“The Present and the Future of Combating Fraud: Taking action or managing the crisis?16 Kasım 2022TEİD Etik ve Ekonomik Etkiler 2022 Araştırması Etkinliği16 Eylül 202211. Dönem TEİD Akademi ‘’Kurumsal Etik ve Uyum Yönetimi’’ Sertifika Programı25 Haziran 2022