Kurumsal Üyelerimiz arasına katılma talebini sekretaryamıza bildirmiş ve bu istekleri Yönetim Kurulumuzca kabul edilmiştir. Kendilerine, derneğimize duydukları güven ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz. Category: TEID | Üye katılımıBy Etik ve İtibar Etik ve İtibar14 Ocak 2021 Author: Etik ve İtibar Etik ve İtibar Post navigationPreviousPrevious post:Yeni Üye Duyurusu: Karaca Gümrük MüşavirliğiNextNext post:Yeni Üye Duyurusu: HERDEM AvukatlıkRelated PostsÜye Duyurusu: İGDEM19 Eylül 2023Üye Duyurusu: UNO4 Eylül 2023Üye Duyurusu: Türk Hava Yolları21 Ağustos 2023Üye Duyurusu: Pera ESG Danışmanlık9 Ağustos 2023Üye Duyurusu: Vodafone7 Ağustos 2023Üye Duyurusu: The Consultant22 Haziran 2023