Kurumsal Üyelerimiz arasına katılma talebini sekretaryamıza bildirmiş ve bu istekleri Yönetim Kurulumuzca kabul edilmiştir. Kendilerine, derneğimize duydukları güven ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.
![logo_lacivert](https://www.teid.org/wp-content/uploads/2019/01/logo_lacivert.png)
Kurumsal Üyelerimiz arasına katılma talebini sekretaryamıza bildirmiş ve bu istekleri Yönetim Kurulumuzca kabul edilmiştir. Kendilerine, derneğimize duydukları güven ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.